Stoer 2-daags vriendinnenweekend met lasergamen en gemotoriseerde activiteit!

Bij dit Stoere 2 daags vriendinnenuitje is inbegrepen:

    • 1 Overnachting
    • 1x Ontbijtbuffet
    • Een heerlijke burger
    • 2 uur drankarrangement ( Binnenlands gedestilleerd) 
    • Gebruik van Fitness en buitenzwembad
    • Gemotoriseerde activiteit (quad rijden of 4 x 4 rijden)
    • Challenge parcour
    • Lasergame

    Prijs: € 183,00 p.p. op basis van 2 personen op een 2-persoonskamer.
    Te boeken vanaf minimaal 12 personen.

    Benieuwd welke activiteiten nog meer mogelijk zijn? Vraag naar de mogelijkheden!

    Minder personen prijs op aanvraag
    Prijs is exclusief toeristenbelasting
    Upgrade naar een Deluxe Kamer € 10 per kamer per nacht.

    De prijs van dit stoere 2-daags vriendinnenweekend is geldig tot en met 31 december 2023 met uitzondering van de feestdagen.

Stoer 2-daags vriendinnenweekend op de Veluwe

Tijd voor een gezellig 2-daags vriendinnenweekend? Boekt u dan nu dit leuke vriendinnenuitje op de Veluwe! Tijd om te kletsen en leuke activiteiten te beleven samen zoals lasergamen en quad rijden. Geniet van een heerlijke burger en in de avond is het tijd voor een borrel! U slaapt in het hotel dus niemand die meer hoeft te rijden. Samen genieten van lekker eten en drinken en de volgende dag genieten van een uitgebreid ontbijt om het weekend af te sluiten! 

Het hotel

Relaxen op de Veluwe. Bij ons word je wakker met het getjilp van de vogels. Ons hotel is een paviljoen hotel. Dit betekent dat ons hotel bestaat uit meerdere gebouwen. Zo loop je door de bostuin naar het hoofdgebouw voor je ontbijt, of wandel je langs het zwembad naar onze sauna.

Bij ons slaap je in rust. Met fluitende vogels als je wakker wordt. Alle 91 kamers zijn daarom een goede keuze. Je zoekt een accommodatie voor een grote groep? Onze Villa (15 personen) kan jouw eigen villa zijn voor een weekend of Mid-week. Zeker weten dat jouw groep aangenaam verrast is!

Culinair genieten

In ons restaurant de Veluwse Huyskamer lunch of dineer je met het gevoel van de voormalige boerderij. De oude balken, gerestaureerde staldeuren en ramen geven een warme en huiselijke sfeer tijdens jouw diner. Wij serveren gerechten met zoveel mogelijk producten uit de directe omgeving.
Na het diner borrel je gezellig na bij de open haard in onze Hooibergbar. Klaar met jouw wandeling? Drink een biertje van de tap met vrienden of familie. Met mooi weer zit je lekker op ons terras.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • zwemmogelijkheden
  • huisdieren toegestaan
  • parkeren
  • fitness
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • Familiekamers
  • Sauna
  • Shuttle bus

Onze partner

Algemeen

Het hotel is gelegen op de Veluwe tussen Harderwijk en Nunspeet op slechts 5 minuten afstand van het Veluwemeer. De centrale ligging in de nabijheid van de A28 maakt het hotel uitstekend bereikbaar. Het hotel beschikt over ruim 150 eigen parkeerplaatsen voor de deur. Voor onze gasten die ons bezoeken met het openbaar vervoer bieden wij een gratis shuttle service aan van en naar station Nunspeet.

De kamers

Onze 91 sfeervolle kamers zijn via de overkapte paden door onze tuin gemakkelijk te bereiken. De standaard 2-persoonskamer is 24m2 groot. De kamer heeft 2 aan elkaar geschoven een-persoonsbedden. De badkamer heeft een douche. Verder is er op de kamer een bureau, koffie/thee faciliteiten en een flatschreen tv en is er gratis Wi-Fi.


De Deluxe kamer is 26m2 groot. Deze kamer heeft een ruime badkamer met douche en/of bad. Wachten met tandenpoetsen is niet nodig. De badkamer heeft een dubbele wastafel. Verder is er op de kamer een bureau, koffie/thee faciliteiten en een flatschreen tv en is er gratis Wi-Fi.


De suite is geschikt voor 2 personen en is 40m2 en heeft 2 een-persoonsbedden tegen elkaar aan. De badkamer beschikt over een bad en douche. Verder is er op de kamer een bureau, koffie/thee faciliteiten en een flatschreen tv en is er gratis Wi-Fi.


Tenslotte heeft het hotel familiekamers geschikt voor 4 personen. Er staat een 2-persoonsbed (2 losse bedden tegen elkaar aan) en een stapelbed of bedbank. Verder heeft de kamer een badkamer met douche en is er op de kamer een bureau, koffie/thee faciliteiten, een flatschreen tv en gratis Wi-Fi.

Veluwse Huyskamer

In ons restaurant de Veluwse Huyskamer lunch of dineer je met het gevoel van de voormalige boerderij. De oude balken, gerestaureerde staldeuren en ramen geven een warme en huiselijke sfeer tijdens jouw diner.
Wij serveren gerechten met zoveel mogelijk producten uit de directe omgeving.
Na het diner borrel je gezellig na bij de open haard in onze Hooibergbar. Of drink je hier  een kopje koffie na een wandeling over de Veluwe. Klaar met jouw meeting? Drink een biertje van de tap met je collega's. Met mooi weer zit je lekker op ons terras.

Faciliteiten

Een prachttuin, openlucht zwembad, tegen betaling kunt u gebruik maken van de sauna, zonnebanl en fitnessruimte. In het hoofdgebouw vindt u de receptie, de Veluwse huyskamer, de Hooibergbar en een sfeervolle zonnige serre. Ook kunt u bij ons fietsen huren. Honden zijn toegestaan in het hotel en er zijn speciale hondenkamers.

Activiteiten op de Veluwe:
De groene omgeving is perfect voor allerlei activiteiten. Ons hotel ligt vlakbij het Veluwemeer, ideaal voor een wandel- of fietstocht.  Zoek je wat meer spanning op de Veluwe? Kom dan naar ons outdoorterrein, pal naast het hotel. Hier speel je een potje lasergame, rijd je quad of probeer je de nieuwste outdoor spellen zoals Airsoft of Dodgebow. Leuk voor het hele gezin, een vrijgezellenfeest of een bedrijfsactiviteit.